Yazar Modülü

Alan Adı Kontrolü

www.

Köşe yazarlarınızın makalelerini de artık web sitenizde yayınlayabilirsiniz. Yazarlarınız kendi makaleleri kendileri ekleyip - düzenleyip - silebilirler.


Köşe yazarlarınıza açacağınız hesap üzerinden yazarlarınız haber sitenize makalelerini kendi panelleri üzerinden girebilir. Sizde yönetim panelinizden onaylayarak yayına alabilirsiniz.

Köşe yazarlarınız kendi profil fotoğrafları, profil bilgilerini güncelleyebilir, makalelerini yükleyebilir, düzenleyebilir veya silebilir. Evet, her pakette (basit, standart, orta-düzey, ultra) mobil-tablet, smart(akıllı) tv uyumu vardır.

Hayır, ilk yıl paket fiyatını ödüyorsunuz. Sonraki yıllarda ise sadece yenileme ücretini ödüyorsunuz. Mesela Ultra paket için ilk yıl 2650 TL sonraki her yıl için ise 950 TL ödeme yapıyorsunuz.

Web sitenizin google, bing yandex vb. gibi arama motorlarına kaydını yapıyoruz ve web siteniz googleda çıkmaya başlıyor. Fakat şunu belirtmeliyiz ki web siteniz hemen ciddi kelimelerde yer almaz. Anahtar kelimelerinizde yer almak için özel SEO çalışması yaptırmanız gerekebilir. Site içi SEO çalışması tarafımızdan yapılmıştır. Alt yapısı hazırdır. Dışardan çıkmak istediğiniz kelimelere göre destek alınmalıdır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için bizlere 0(266) 373 0 179 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek