Süper Haber Sitesi Ofis Süper Haber Sitesi

Hakkımızda

Süper haber sitesi yazılımlarının satışını yapan firmamız 2008'den bugüne hizmetlerine yüksek müşteri memnuniyeti ile devam etmektedir.

Websitem olarak 2008 yılından bugüne internet teknolojileri alanında hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin başında gelen web tasarım konusunda uzman kadromuz ile profesyonel çözümler üreterek müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmak bizim öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

İnternet sektöründe göstermiş olduğumuz faaliyetlerde 2000’den fazla müşteriye hizmet verirken %96 müşteri memnuniyeti yakalamamız uzman kadromuzun başarısını göstermektedir. Bugüne kadar web tasarımı, seo (arama motoru optimizasyonu) hizmetleri, online katalog (E-dergi) hizmeti, içerik yönetimi hizmeti ve hazır web sitesi hizmetlerimiz ile bulunduğumuz sektörde adını duyuran firmalar arasında yer almaktan mutluluk duymaktayız.

Websitem müşterilerine karşı duyduğu samimiyet ve gösterdiği ilgi sayesinde tüm müşterilerinin almış olduğu hizmetin karşılığında kendilerine fayda sağlayacağı tüm teknolojileri araştırarak anında entegrasyonunu gerçekleştirir. Bu sayede tüm müşterileri gelişmiş teknoloji hizmetlerinden kısa sürede faydalanmaya başlamaktadır.

Sizleri de websitem mutlu müşterileri arasında görmekten onur duyacağımızı belirtmek isteriz.

Destek ekibimiz ile 7/24 görüşebilir, her zaman destek alabilirsiniz.

Haber siteniz ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda veya özel bir eklenti istediğinizde destek ekibimiz yanınızda olmaktan gurur duyar. Haber sitenizi kullanırken destek almak istediğinizde bize ulaşabilir ve hızlı destek alabilirsiniz. Ekibimiz gerek olması halinde bilgisayarınıza bağlanarak sizlere nasıl yapıldığını gösterebilir.

Bize Ulaşın →

Diğer Hizmetlerimiz

Websitem Bilişim Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel web sitesi hizmetleri alanında hizmet veriyoruz.

Websitem Logo

Websitem Bilişim Hizmetleri

Hazır Profesyonel Web Sitesi Paketleri

Web Sitesine Git →

Emlak Sitesi Al Logo

Süper Emlak Sitesi

Hazır Profesyonel Emlak Sitesi Paketleri

Web Sitesine Git →

Otel Sitesi Al Logo

Süper Otel Sitesi

Hazır Profesyonel Otel Sitesi Paketleri

Web Sitesine Git →

Dünden Bugüne, Neleri Başardık?

Websitem Bilişim Hizmetleri olarak 2008 yılından bugüne binlerce müşterinin web yazılım taleplerine çözüm ürettik.

- 1000'den fazla haber sitesi: Bugüne kadar 1000'den fazla haber sitesi aktif ederek müşterilerimize destek sağladık.

- 880'den fazla özel proje: Web tabanlı çalışan bayilik sistemleri, QR kodlu özel projeler, garanti doğrulama, e-ticaret alanında destekler, Online akıllı sistemler vb. gibi birçok projeyi tamamladık ve teslim ettik.

- 10000'den fazla kurumsal web sitesi: Basit tasarımlardan profesyonel tasarımlara kadar 10 binlerce web sitesini sahibine kavuşturduk.

- 1000'den fazla emlak sitesi: Hem hazır emlak sitesi paketlerimiz ile hem özel emlak sitesi tasarımlarımız ile binlerce gayrimenkul pazarlama hizmeti veren müşterimize destek verdik.

- 600'den fazla otel sitesi: Profesyonel otel sitesi tasarımlarıyla hazırlanan yüzlerce otel, pansiyon, apart, öğrenci yurdu firmasını güvenli sunucularımızda barındırdık.