Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik 
Bu gizlilik ilkeleri Websitem Bilişim Hizmetleri firmasının, habersitesial.com sayfalarındaki gizlilik ve güvenlik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.
IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır.
Satın alma formu, iletişim formu ve üyelik formunda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Bunun dışında hiç bir şekilde ve hiç bir amaç için bir başkası ile bu bilgiler paylaşılmayacaktır (Hukuki zorunluluklar dışında.)
Alışverişiniz sırasında, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir.
Sitemizde ve veritabanımızda hiçbir şekilde kredi kartı bilgileri tutulmayacak ve saklanmayacaktır.
.TR Alan adları için istenilen belgeler ve formlar alan adınız ile ilgili işlemlerde kullanılmakta olup başka hiçbir kullanıcı veya 3. şahıslarca bilinmemektedir.Bu belge ve formlar sadece gerekli olan yerde domain(alan adınız) ile ilgili işlemleriniz için kullanılmaktadır. 

Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
1- SSL Sertifikası ile kredi kartı tahsilâtı sırasında Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz Banka’ya iletilir.
2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve banka arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile banka arasında bir sırdır.