Video Galeri

Alan Adı Kontrolü

www.

Videolarınızı web sitenizde yayınlayın ve ziyaretçilerinize görsel sunarak daha etkileyici bir izlenim bırakın.


Videolarınızı web sitenizde yayınlarken istediğiniz video sitesini kullanabilirsiniz. Youtube, vimeo, ok.ru, openload vb. istediğiniz tüm video sitesini rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Videolarınızı yükledikten sonra alacağınız iframe kodu ile videolarınız hangi sitede barınıyor olursa olsun kendi sitenizde yayınlayabilirsiniz.Evet, her pakette (basit, standart, orta-düzey, ultra) mobil-tablet, smart(akıllı) tv uyumu vardır.

Hayır, ilk yıl paket fiyatını ödüyorsunuz. Sonraki yıllarda ise sadece yenileme ücretini ödüyorsunuz. Mesela Ultra paket için ilk yıl 2650 TL sonraki her yıl için ise 950 TL ödeme yapıyorsunuz.

Web sitenizin google, bing yandex vb. gibi arama motorlarına kaydını yapıyoruz ve web siteniz googleda çıkmaya başlıyor. Fakat şunu belirtmeliyiz ki web siteniz hemen ciddi kelimelerde yer almaz. Anahtar kelimelerinizde yer almak için özel SEO çalışması yaptırmanız gerekebilir. Site içi SEO çalışması tarafımızdan yapılmıştır. Alt yapısı hazırdır. Dışardan çıkmak istediğiniz kelimelere göre destek alınmalıdır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için bizlere 0(266) 373 0 179 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek