Gelişmiş Foto Galeri

Alan Adı Kontrolü

www.

Diğer sitelere göre çok daha farklı bir arayüz ile ziyaretçilerinizi karşılayın.İster her resime metin ekleyin, isterseniz sadece resimlerden galerinizi oluşturun.


Gelişmiş resim galerisi modülü sayesinde tüm resimlerinizi sürükle bırak yöntemi ile tek bir tıklamayla yükleyebilir ve hemen resimleriniz için açıklamaları girmeye başlayabilirsiniz.

Resim galerinizin gösterimi de çok farklıdır. Daha modernize bir tasarım ile donatışlmış olan resim galerisi sistemi sayesinde ziyaretçilerinizinde dikkatini çekeceksiniz.Evet, her pakette (basit, standart, orta-düzey, ultra) mobil-tablet, smart(akıllı) tv uyumu vardır.

Hayır, ilk yıl paket fiyatını ödüyorsunuz. Sonraki yıllarda ise sadece yenileme ücretini ödüyorsunuz. Mesela Ultra paket için ilk yıl 2650 TL sonraki her yıl için ise 950 TL ödeme yapıyorsunuz.

Web sitenizin google, bing yandex vb. gibi arama motorlarına kaydını yapıyoruz ve web siteniz googleda çıkmaya başlıyor. Fakat şunu belirtmeliyiz ki web siteniz hemen ciddi kelimelerde yer almaz. Anahtar kelimelerinizde yer almak için özel SEO çalışması yaptırmanız gerekebilir. Site içi SEO çalışması tarafımızdan yapılmıştır. Alt yapısı hazırdır. Dışardan çıkmak istediğiniz kelimelere göre destek alınmalıdır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için bizlere 0(266) 373 0 179 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek