Anket Sistemi

Alan Adı Kontrolü

www.

Gelişmiş anket sistemi sayesinde istatistik tutmak artık çok kolay. Ziyaretçilerinizinde düşüncelerini merak ediyorsanız anket sistemini kullanın.


Yönetim paneliniz üzerinden gelişmiş anket yönetimi sayesinde tüm anketlerinizi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Aktif / Pasif anketlerinizi seçebilir, eski anketlerinizi silmeden arşivleyebilirsiniz.

Ziyaretçilerinize anket sunarken karmaşık yapılardan uzak durarak, istenilen amaca hızlı bir şekilde ulaşmayı hedefledik. Ziyaretçileriniz anketi en hızlı şekilde nasıl oylabilir araştırdık ve anket sisteminizi ona göre tasarladık.Evet, her pakette (basit, standart, orta-düzey, ultra) mobil-tablet, smart(akıllı) tv uyumu vardır.

Hayır, ilk yıl paket fiyatını ödüyorsunuz. Sonraki yıllarda ise sadece yenileme ücretini ödüyorsunuz. Mesela Ultra paket için ilk yıl 2650 TL sonraki her yıl için ise 950 TL ödeme yapıyorsunuz.

Web sitenizin google, bing yandex vb. gibi arama motorlarına kaydını yapıyoruz ve web siteniz googleda çıkmaya başlıyor. Fakat şunu belirtmeliyiz ki web siteniz hemen ciddi kelimelerde yer almaz. Anahtar kelimelerinizde yer almak için özel SEO çalışması yaptırmanız gerekebilir. Site içi SEO çalışması tarafımızdan yapılmıştır. Alt yapısı hazırdır. Dışardan çıkmak istediğiniz kelimelere göre destek alınmalıdır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için bizlere 0(266) 373 0 179 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek